Praxe pro studenty NMgr. oboru Učitelství pro SŠ

 

Rozpis průběžných praxí z českého jazyka 
   
pro posluchače 2. ročníku NMgr. učitelství českého jazyka pro SŠ  
             
 V tomto semestru realizují studenti samostatné výstupy, na které se musí připravit 
(tzn. kontaktovat vyučujícího SŠ nejméně týden před výstupem, seznámit se s probíranou látkou,
vyhotovit si přípravu na hodinu, zajít na konzultaci s didaktikem)!!!  
             
             
Praxe bude probíhat na těchto školách:    
Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava   (H)  
1st International School of Ostrava, Gregorova 3 (1st)  
             
             
1. skupina, kombinace: Čj-Hi (3), Čj-Bi (3) Mgr. Lucie Dokoupilová, Ph.D.
2. skupina, kombinace: Čj-Šj (3), Čj-ZSV (2) Mgr. Martin Tomášek , Ph.D.
             
3. skupina, komb.: Čj-Aj (1), Čj-Fj (1), Čj-Rj (1), Čj-ZSV (2) Mgr. Martin Tomášek , Ph.D.
             
Datum Skupina Škola Třída Vyuč.hod. Vyučující  
25.9.2018 1. H   3. Mgr. Kafková  
25.9.2018 2. 1st   1. – 2. Mgr. Helebrantová  
2.10.2018 3. 1st   1. – 2. Mgr. Helebrantová  
9.10.2018 1. H   3. Mgr. Kafková  
9.10.2018 2. 1st   1. – 2. Mgr. Helebrantová  
16.10.2018 3. 1st   1. – 2. Mgr. Helebrantová  
23.10.2018 1. H   3. Mgr. Kafková  
23.10.2018 2. 1st   1. – 2. Mgr. Helebrantová  
6.11.2018 1. H   3. Mgr. Kafková  
6.11.2018 2. 1st   1. – 2. Mgr. Helebrantová náhradní termín
13.11.2018 3. 1st   1. – 2. Mgr. Helebrantová  
20.11.2018 1. H   3. Mgr. Kafková  
27.11.2018 3. 1st   1. – 2. Mgr. Helebrantová náhradní termín
4.12.2018 1. H   3. Mgr. Kafková  
             
             
Rozpis zvonění na  H, T    Rozpis zvonění na 1st  
Vyuč. hod. začátek h. konec h.   Vyuč. hod. začátek h.          konec h.
1. 8:00 8:45   1. 8:30 9:15
2. 8:55 9:40   2. 9:25 10:10
3. 10:00 10:45   3. 10:30 11:15
4. 10:55 11:40   4. 11:25 12:10
             
Studenti se do školy dostaví nejpozději 10 minut před začátkem hodiny.
Přezůvky s sebou!          

 

Jmenné seznamy jednotlivých skupin

Studenti tvoří tři skupiny.

1. skupina

Čj – Hi (3)                            

Radek Huška

Eva Rýparová                                                                                             

Markéta Šindelová                                                               

Čj – Bi (3)                            

Zdeňka Klimková                                                                                              

Pavla Lomičová                                                                                             

Johana Mojžíšková


2. skupina

Čj – Šj (3)                       

Monika Havlíkova                                                                                             

Aneta Lachová                                                                                             

Karolína Sovová                                                                                                                                                  

Čj – Zsv (2)                          

Tereza Bůžková                                                                                               

Jana Janírková


3. skupina 

Čj – Aj (1)

Aneta Plačková                                                                                             

Čj – Fj (1)                             

Andrea Pěchová

Čj – Rj (1)                            

Lenka Kubečková                                  

Čj – Zsv (2)                          

Zuzana Kaňáková                                                                                              

Veronika Walachová

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář