Nový díl podcastu, tentokrát o ženách na univerzitě

Tématem devátého dílu jsou ženy – ženy na univerzitě, ženy na fakultě, ženy ve vědě. O budování kariéry, mateřství, diskriminaci či sexismu si budeme povídat s ženami z Filozofické fakulty Ostravské univerzity, a to členkou katedry českého jazyka Janou Davidovou Glogarovou, proděkankou pro zahraniční a vnější vztahy a členkou katedry dějin umění a kulturního dědictví Danielou Rywikovou, s tajemnicí Ivetou Strungovou, s PR pracovnicí Nelou Parmovou a studentkou programu český jazyk a literatura a anglický jazyk a literatura Barborou Benešovou. Musí si žena volit mezi kariérou a rodinou? Je univerzita mužským světem? Je pozitivní diskriminace tou pravou cestou? A má generické maskulinum budoucnost? To vše se dozvíte v nové epizodě.

Podcasty Z Čejovny můžete poslouchat na našem webu nebo také na SpotifyApple Podcasts či Google Podcasts.